پاراکلینیک رادیولوژی مرکز درمان ناباروری رویان

بخش تصویر برداری رویان دارای پزشکان حاذق همراه با کارشناسان مجرب و با سابقه طولانی در انجام گرافی­ های تخصصی و جدیدترین دستگاه دیجیتال همراه با فلروسکوپی برند شیماتز می­ باشد که توانسته است تصاویر رادیولوژی با بهترین کیفیت در کمترین زمان ممکن ارائه دهد.

این بخش در سه حوزه فعالیت دارد:

  • گرافی تخصصی هیستروسالپنکوگرافی(عکس رنگی رحم)
  • سونوگرافی تخصصی هیستروسونوگرافی
  • گرافی های روتین زانو و قفسه سینه و …..

  خانم دکتر مریم نیک نژادی متخصص رادیولوژی و سونوگرافی و مسئول فنی بخش رادیولوژی و خانم دکتر فیروزه احمدی متخصص رادیولوژی و سونوگرافی و مدیر گروه بخش سونوگرافی هستند.

خدمات تخصصی بخش رادیولوژی 

گرافی تخصصی هیستروسالپنگوگرافی یا عکس رنگی رحم

عکس رنگی رحم به عنوان یکی از اولین ابزارهای تشخیصی مرسوم، روشی مناسب جهت کسب اطلاعات ارزشمند دربار حفره رحم و باز بودن لوله­ ها بویژه در افراد نابارور محسوب می­ شود. به منظور بررسی بازبودن لوله­ های فالوپ و تاثیر جراحی روی آن، این روش تصویربرداری بر سایر روش­ ها مقدم است.

سونوگرافی تخصصی، هیستروسونوگرافی

یک روش تصویربرداری تشخیصی است که در آن سونوگرافی همراه با تزریق سرم نرمال سالین استریل انجام می ­شود. این روش سریع و راحت است و مقرون به صرفه و بدون درد است که در تشخیص ضایعات رحمی، از جمله پولیپ، فیبروم و ….. با کیفیت بالا انجام می ­گیرد.

این آزمون تخصصی توسط پزشکان حاذق و دستگاه­ های سونوگرافی مجهز به پروب­ های تخصصی و ارائه بهترین تصاویر انجام می گردد.

رادیوگرافی­ های تخصصی

ارتوپدی در زمینه بیماری­ های قابل درمان با سلول­ های بنیادی و رادیوگرافی­ های روتین از فعالیت­ های دیگر این گروه است.

  • لازم به ذکر است که انجام این آزمون­ ها بدون درد همراه رضایت کامل بیماران پس از اتمام کار می باشد.
  • جهت گرفتن وقت قبلی برای انجام هیستروسونوگرافی و یا هیستروسالپنگوگرافی ابتدا از طریق شماره ۲۳۵۶۲۴۱۰-۰۲۱ و یا از طریق ارسال تصویر نسخه به شماره واتساپ مرکز تصویر برداری رویان ۰۹۰۵۶۲۸۰۸۹۰ در روز اول قاعدگی اقدام فرمایید.